03-3083333

גלביט סמליל כחול

התקן שבת למקרר

בתחום הטכנולוגיה המודרנית, שילוב מצוות הדת הפך ליותר ויותר חשוב. עבור אנשים השומרים את השבת, מציאת דרכים לשמור על מנהגים דתיים תוך תועלת מהנוחות של מכשירי חשמל יומיומיים יכולה להיות אתגר. כאן נכנס לתמונה מכשיר התקן שבת למקרר. 

התקן שבת למקרר הוא מכשיר שתוכנן על ידי חברת 'גלביט'. חברת גלביט היא החברה היחידה בעלת הניסיון המקצועי בהתקנת התקני שבת המותאמים ללמעלה מ-2000 דגמי מקררים ויצרנים שונים, שהותקנו כבר אצל למעלה מ- 60,000 בתי אב. התקן שבת הוא מכשיר מיוחד המבטיח שאנשים יכולים להשתמש במקררים שלהם מבלי להפר את חוקי השבת. על פי ההלכה היהודית, פעולות מסוימות, כמו הפעלה וכיבוי של מכשירים חשמליים, אסורות במהלך השבת, יום מנוחה ושמירת דת. התקן שבת עוקף למעשה מגבלות אלו, ומאפשר לעשות שימוש במקרר מבלי לחלל את קדושת השבת.

שימוש בהתקן שבת למקרר

השימוש בהתקן שבת למקרר נועדה להיות ידידותית, נוחה לשימוש והמאפשרת התקנה קלה. לאחר ההתקנה, המכשיר עוקף תכונות מסוימות של המקרר שבדרך כלל כרוכות בהפרת מגבלות שבת. מאפיינים אלה כוללים בדרך כלל בקרת תאורה פנימית, הפעלת מדחס, מאוורר ומנגנוני כוונון טמפרטורה.

כדי לאפשר את שמירת השבת, התקן השבת דואג שהמקרר יפעל בפרמטרים הנדרשים. המכשיר מאפשר לאנשים לפתוח את דלת המקרר מבלי להפעיל את התאורה הפנימית, שכן גם הפעלת מעגל חשמלי מוגבלת במהלך תקופה זו. על ידי שינוי היבטים אלו של הפונקציונליות של המקרר, התקן השבת נותן מענה מעשי לשומרי שבת לנווט בשגרת יומם תוך הקפדה על הנחיות הדת.

יתרונותיו של התקן שבת למקרר: 

  1. שמירת שבת: היתרון העיקרי שלשמו נועד התקן שבת למקרר הוא לאפשר לשמור על קדושת השבת. על ידי התאמה אישית של המכשיר בהתאם למצוות השבת, ניתן ליהנות מהנוחות של מקרר מבלי לעבור על מצוות השבת.

  2. נוחות וגמישות: התקן שבת מבטיח שכל מוצרי המזון הדרושים נשמרים טריים ונגישים במהלך השבת. יתרון זה מבטל את הצורך להכין ארוחות מראש ומציע נוחות וגמישות רבה יותר בתכנון והכנת הארוחות.

  3. שקט נפשי: שומרי שבת יכולים ליהנות משקט נפשי, בידיעה שהם יכולים להשתמש במקרר שלהם תוך שמירה מלאה של השבת. התקן שבת למקרר מסיר כל דאגה או אשמה הקשורים להפרות לא מכוונות של חוקי השבת.

  4. אינטגרציה מודרנית: התקן שבת מדגים שילוב חלק של טכנולוגיה מודרנית ושמירת שבת. הוא מדגים את התאמת המכשירים לצרכים של קהילות דתיות ומבטיח שאנשים יכולים לעסוק בחיים עכשוויים מבלי לפגוע באמונתם.

מסקנה: התקן שבת למקרר משמש כלי חיוני לאנשים המקפידים על שמירת שבת. על ידי מתן אפשרות לשימוש במקרר מבלי להפר מגבלות דתיות, מכשיר חדשני זה מאפשר לאנשים לשלב בצורה חלקה נוחות מודרנית בשילוב שמירת מצוות. היכולת לשמור על מזון טרי ונגיש תוך שמירה על קדושת השבת מעניקה תחושת חופש, נוחות ושקט נפשי לשומרי השבת. ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתפתח, מכשיר השבת למקררים עומד כעדות יוצאת דופן להרמוני

אייקון 40 שנה

אוטומטי 40 שנה קדימה
עובר אוטומטית למצב שבת
40 שנה קדימה,
בשבתות וחגי ישראל
(חג חגים של 2-3 ימים)

אייקון מוניטין של הצלחה

מוניטין של הצלחה
התקן שבת לדורות מותקן
אצל למעלה מ- 70 אלף
בתי אב בישראל.

אייקון התאמת קירור מרבית

התאמת קירור מרבית
במערכת קיימות 9 תכניות של עוצמת קירור עם 19 תת רמות שונות, להתאמה מרבית למקרר.

אייקון יום טוב שני

יום טוב שני
מענה אוטומטי עם הגדרת יום טוב שני לתושבי חול הנוהגים יום טוב
שני של גלויות.

המוצרים שלנו מיועדים לציבור הכללי:

האינטרקציה עם הציבור הרחב נוצרה בעשר השנים האחרונות, בעקבות אחד ממוצריה פורץ הדרך: "התקן שבת לדורות".
"התקן שבת לדורות" פותח בשיתוף פעולה עם רבני הציבור החרדי בישראל ורובם ככולם של יבואני המקררים בארץ
הנותן פתרון אוטומטי מהודר לשימוש בשבת כולל ניתוק חיישני הטמפרטורה במקרר וניהול אוטונומי של הקירור בשבת
ללא השפעת המשתמש וזאת לכל הדעות המחמירות ביותר בציבור.

התקן שבת לדורות המיועד למקררים ולמקפיאים מעל ל-2500 דגמים של מאות מותגים ויצרים שונים.

שעון שבת אוטומטי הכולל לוח שבתות וחגי ישראל לחמישים שנה , מתוכנת לכל אזור בעולם לחישוב זריחה ושקיעה , יכול למתג ולהפעיל אינספור מערכות באופן אוטומטי , כיבוי או הדלקה , ונשלט באמצעות מחשב מרוחק או על ידי כל סוג טלפון סלולרי גם הפשוטים ביותר ללא אפליקציה.

שומרים שבת באחריות

חברת 'גלביט' פועלת בשיתוף פעולה מלא תחת האחריות של יבואני המקררים והמותגים המובילים בישראל:

או חפשו את 'התקן שבת לדורות' על המקררים והמקפיאים בחנויות

התקן שבת לדורות
טכנולוגיה מהודרת לבית היהודי

עמל 37 פתח תקווה

צור קשר

שם פרטי *
שם משפחה *
טלפון
מייל *
הודעה
כתוב לנו בשפה חופשית כיצד נוכל לעזור לך
שם פרטי*
טלפון
מייל*