גלביט סמליל כחול

התקן שבת למקרר אלקטרה

התקן שבת למקרר אלקטרה

התקן שבת למקרר אלקטרה מאפשר לנו להשתמש במקרר וגם לשמור את השבת כהלכה. אז מה הן הפעולות שהתקן השבת עושה? למה כדאי להשתמש בהתקן השבת? האם יש התקן מותאם למקרר אלקטרה? כל התשובות במאמר לפניכם.

התקן שבת למקרר אלקטרה 

שמירת שבת מורכבת אמנם מל”ט אבות מלאכה בלבד, אך השמירה על כל האיסורים שנבעו מהם, הינה מורכבת וכוללת בתוכה הלכות רבות. במיוחד בעולם המודרני בו אנו חיים, ישנם מכשירים רבים שאנו רגילים לעשות בהם שימוש יומיומי, בלי לחשוב בהכרח על האיסורים ששימוש כזה עלול לעבור עליהם בשבת. בנוסף, מאחר ודרך הפעולה של המכשירים הללו לא נהירה לנו עד הסוף, לעתים קרובות ישנן בעיות במהלך השימוש, שאנו אפילו לא מעלים על דעתנו ולא מודעים לקיומן. אחת הדוגמאות לכך, היא פתיחה של מקרר בשבת. כולנו יודעים שפתיחה של מקרר בשבת מדליקה בו פעמים רבות את הנורה המותקנת בתוכו, וסגירה שלו מכבה אותה, שתי פעולות שכמובן אסורות בשבת. אך השימוש במקרר מודרני, הכולל חיישנים רבים נוספים הנוגעים לוויסות טמפרטורה, למשל, עלול להיות בעייתי יותר מכך. לכן, נוצר צורך בהתקן שבת ייעודי. כבר לא מספיק רק לכבות באופן ידני את האור במקרר לפני שבת, ויש צורך בהשתקה של תכונות נוספות של המקרר. בנוסף, מקררים מודרניים רבים לא רק שמכילים חיישנים נוספים, אלא גם מפעילים את האור שבתוכם בצורה מתוחכמת יותר מהצורות המקובלות במקררים ישנים יותר, שבעבר היינו רגילים לחסום את מנגנון ההידלקות שלהם בקלות בעזרת דבק סלוטייפ. כיום ניתן למצוא, למשל, מקררים אשר האור בהם נדלק ונכבה בעקבות תכונות מגנטיות של הדלת, ועוד דרכים נוספות שמקשות עלינו את השימוש ההלכתי במקרר בשבת.

אז למה כדאי להשתמש בהתקן שבת למקרר?
התקן שבת נוצר במיוחד עבור פתרון קל, נוח, ובעיקר הלכתי, של הבעיה הזו. הוא מאפשר כיבוי אוטומטי של כל התכונות הללו של המקרר, לפני שבת, ומאפשר למשתמשים בו להימנע מכל חילול שבת. ההתקן דואג לכיבוי של חיישן האור וחיישנים נוספים המותקנים במקרר, כמו חיישן לוויסות טמפרטורה וחיישן שמשמיע התרעה ברגע שהדלת פתוחה לאורך זמן רב מדי. כל האלו נכבים על ידי התקן השבת, תוך שמירה על תפקוד מלא ותקין של המקרר, בלי לגרוע מביצועיו הרגילים.

התקן שבת מותאם למקרר אלקטרה

התקן שבת למקרר אלקטרה הינו התקן שבת כזה, המותאם במיוחד למגוון הדגמים השונים של המקררים של חברת אלקטרה. לאחר התקנה פשוטה, התקן השבת יכול להבטיח לכם שמירת שבת כהלכתה, מכל הבחינות וללא כל חשש, בכל מה שנוגע לשימוש במקרר. התקן השבת של חברת גלביט כולל הפעלה אוטומטית של מצב השבת, בכל יום שישי, כך שלא תצטרכו להוסיף את הדלקת התקן השבת לרשימת המשימות האינסופית של ההכנות לשבת.

התקן שבת למקרר אלקטרה הוא ללא ספק פתרון יעיל וחדשני לשמירת השבת כהלכתה, המשלב בצורה חלקה טכנולוגיה ומסורת.

התקן שבת למקרר

האינטרקציה עם הציבור הרחב נוצרה בעשר השנים האחרונות, בעקבות אחד ממוצריה פורץ הדרך: “התקן שבת לדורות“.

התקן שבת לדורות” פותח בשיתוף פעולה עם רבני הציבור החרדי בישראל ורובם ככולם של יבואני המקררים בארץ
הנותן פתרון אוטומטי מהודר לשימוש בשבת כולל ניתוק חיישני הטמפרטורה במקרר וניהול אוטונומי של הקירור בשבת
ללא השפעת המשתמש וזאת לכל הדעות המחמירות ביותר בציבור.

המוצרים שלנו המיועדים לציבור הכללי:

התקן שבת לדורות המיועד למקררים ולמקפיאים מעל ל-2500 דגמים של מאות מותגים ויצרים שונים.

שעון שבת אוטומטי הכולל לוח שבתות וחגי ישראל לחמישים שנה , מתוכנת לכל אזור בעולם לחישוב זריחה ושקיעה , יכול למתג ולהפעיל אינספור מערכות באופן אוטומטי , כיבוי או הדלקה , ונשלט באמצעות מחשב מרוחק או על ידי כל סוג טלפון סלולרי גם הפשוטים ביותר ללא אפליקציה.