גלביט סמליל כחול

התקן שבת למקרר סמסונג

התקן שבת למקרר סמסונג

מחפשים התקן שבת למקרר סמסונג? חברת ‘גלביט’ היא החברה היחידה בעלת הניסיון המקצועי בהתקנת התקני שבת המותאמים ללמעלה מ-2000 דגמי מקררים ויצרנים שונים וביניהם סמסונג.

התקן שבת למקרר סמסונג – שילוב של חדשנות ומסורת

בעבר, המקררים נועדו למלא פונקציה מרכזית ויחידה: קירור. המקרר שימש כגוף קירור, כשפתיחת הדלתות במהלך פעולתו לא שינתה מפעולתו, למעט העובדה שכל פתיחה כזו “בזבזה” חשמל וקור. כדי להתגבר על הבעיה הזו, מקררים חדשים יותר פיתחו מנגנונים שזיהו את פתיחת דלת המקרר והביאו להפסקת פעולות שונות במקרר בעקבותיה. הפסקת הפעולה גרמה לחיסכון חשמל ולמיקסום הקירור של האוכל – אבל עוררה בעיות חדשות לשומרי ההלכה, האוסרת על ביצוע פעולות חשמליות כאלו ואחרות בשבת ובימים טובים. לצורך כך, פותח התקן השבת במקררים.

אילו התקני שבת קיימים? סוגי התקני השבת

התקני השבת נועדו להתאים את המקרר לשימושו של ציבור הלקוחות שומר ההלכה באמצעות כך שינטרלו את הפעולות החשמליות שאסורות בשבת – בלי לפגוע במקרר ובאיכות המזון ששמור בתוכו.

ישנם שני סוגי התקני שבת עיקריים: הראשון הוא התקן שבת ידני, שמאפשר לקבוע “מצב שבת” באופן ידני, לפי מספר השעות הרלוונטיות, בהן יהיה מצב המקרר קבוע. כלומר, בשעות המוגדרות האור לא יידלק, המאוורר לא ישפיע על פתיחת המקרר וכן הלאה. במקרה של שעון ידני יש לוודא שמוגדר מספר השעות הרלוונטי: למשל, ראש השנה צריך להיות מוגדר ליומיים לפחות ולא ליום אחד בלבד.

השני הוא התקן שבת אוטומטי, שבו מוזן לוח השנה העברי על חגיו וימי השבתות שלו. ההתקן הזה פועל בצורה שבה הוא מכוון באופן אוטומטי לזמנים האלו ומפעיל בהם בצורה עצמאית את מצב השבת, ללא צורך בהתעסקות כלשהי עם התאמות המקרר לשבת.

סוגי הבעיות עליהן נועד התקן השבת להתגבר

התקן השבת נועד להתגבר על חילול שבת באופן ישיר וב”גרמא” (כלומר, לא מפסיקים או מפעילים חשמל, אלא גורמים לפעילות החשמלית כשהיא איננה מטרת הפעולה שנעשתה), שנגרם כתוצאה מפתיחת המקרר במהלך שבת שגורמת להפעלת או הפסקת פעילות חשמל אסורות על פי ההלכה. ישנן מספר פעולות כאלו: הדלקת נורה במקרר בזמן פתיחתו; הפעלת צליל התראה כל זמן שהמקרר נשאר פתוח, החל ממספר דקות מסוים; הפסקת פעילות המאוורר, שמטרתו פיזור האוויר הקר ברחבי המקרר; הפסקת פעולת המדחס; הפעלת מנגנוני התאמת טמפרטורות; וכן הלאה.

התקן שבת למקרר סמסונג

התקן שבת הוא מנגנון שמותקן על המקרר. כך, ניתן להתקין אותו על כל מיני סוגי מקררים וביניהם, מקרר סמסונג. כך, המקפידים על שמירת שבת כהלכתה והרוצים להימנע מחילול שבת וגם להנות ממקרר סמסונג חדיש ואיכותי, יכולים לרכוש ללא שום חשש מקרר סמסונג עם התקן שבת כשר ומאושר.

התקן שבת למקרר
האינטרקציה עם הציבור הרחב נוצרה בעשר השנים האחרונות, בעקבות אחד ממוצריה פורץ הדרך: “התקן שבת לדורות“.
“התקן שבת לדורות” פותח בשיתוף פעולה עם רבני הציבור החרדי בישראל ורובם ככולם של יבואני המקררים בארץ
הנותן פתרון אוטומטי מהודר לשימוש בשבת כולל ניתוק חיישני הטמפרטורה במקרר וניהול אוטונומי של הקירור בשבת
ללא השפעת המשתמש וזאת לכל הדעות המחמירות ביותר בציבור.

המוצרים שלנו המיועדים לציבור הכללי:

התקן שבת לדורות המיועד למקררים ולמקפיאים מעל ל-2500 דגמים של מאות מותגים ויצרים שונים.

שעון שבת אוטומטי הכולל לוח שבתות וחגי ישראל לחמישים שנה , מתוכנת לכל אזור בעולם לחישוב זריחה ושקיעה , יכול למתג ולהפעיל אינספור מערכות באופן אוטומטי , כיבוי או הדלקה , ונשלט באמצעות מחשב מרוחק או על ידי כל סוג טלפון סלולרי גם הפשוטים ביותר ללא אפליקציה.