גלביט סמליל כחול

מקרר מהדרין

מקרר מהדרין

מה זה מקרר מהדרין? איך התקן שבת לדורות קשור לכך? לפניכם מאמר המסביר אודות מקררים אלו ואיך הפיתוח של חברת “גלביט” מונע לחלוטין כל חשש לחילול השבת.

ההתקדמות הטכנולוגית מציבה אתגרים חדשים בחייו של האדם הדתי, אתגרים הדורשים לעיתים מענה המשלב הלכה וטכנולוגיה. אחד האתגרים המוכרים בכל הנוגע לשמירת שבת הוא בעיית האוטומטיזציה והחיישנים – בבית בכלל, ובמטבח בפרט. המקררים החדשים מציבים בעיות משמעותיות לציבור שומרי השבת – בעיות אשר נפתרות על ידי “התקן שבת לדורות” של חברת גלביט.

מקרר מהדרין – מדוע צריך?

אם בעבר מקררים היו מבוססים על טכנולוגיות בסיסיות וזרם חשמלי אחיד, הרי שכיום כל מקרר משלב בתוכו מגוון חיישנים רגישים, אשר נועדו לדייק ולשפר את פעולת הקירור. המקררים “הכשרים” המסורתיים נתנו מענה לנורת הדלת בלבד, אולם כיום יש צורך במענה רחב ועמוק אשר יתמודד עם החיישנים הרבים המצויים בכל חלקי המקרר. כיום בכל מקרר מותקנים חיישני טמפרטורה המפעילים את מדחסי המקרר, חיישני איוורר האחראיים על פעולת המאוורר, חיישני דלת המפעילים תאורה וכדו’. ריבוי החיישנים דורש מענה הלכתי אשר יאפשר שימוש במקרר בשבת, ללא פגיעה בפעולת הקירור או בחיישני המקרר.

 

התקן שבת לדורות – כל מקרר הופך למהדרין

“התקן שבת לדורות” הינו התקן ייחודי המתחבר למערכת של חיישני המקרר ומתאים אותם לפעילות שבת. ההתקן פותח על ידי מהנדסים מקצועיים ומנוסים, והוא מותאם למגוון של יותר מ-2,000 דגמי מקררים שונים. התקן שבת לדורות מהווה בשורה של ממש לציבור שומרי השבת, והוא מאפשר לכל מקרר להפוך למקרר מהדרין. יתרונותיו של התקן ייחודי זה הם רבים, והבולטים שבהם הינם:

הלכה ללא פשרות

התקן שבת לדורות מיוצר תחת פיקוחה של ועדת הכשרות “שמור לקודשו”, בהסכמתם של הר’ וואזנר והר’ קרליץ. ההתקן מונע חילול שבת בצורה מלאה, והוא מאושר לכל הדעות ולכל השיטות.

טכנולוגיה מתקדמת

צוות המפתחים של התקן שבת לדורות הינו צוות מוכשר, מקצועי ומנוסה, העוסק בתחום הטכנולוגיה והחיישנים כבר למעלה מ-30 שנה. הניסיון הרב שצברו מבטיח שהמוצר לא יפגע בפעילות המקרר, ושחיישני המקרר לא יינזקו.

התאמה מושלמת

מערכת ההתקן מותאמת למגוון עצום של מקררים, והיא מכילה 9 תוכניות קירור, המסתעפות ל-19 תתי רמות שונות. בדרך זו ניתן להתאים את המערכת בצורה מדויקת לדגם המקרר שלכם.

ניסיון ואמינות

התקן שבת למקרר של חברת גלביט הותקן בלמעלה מ-70,000 בתים בישראל, אשר נהנים משירותי ההתקן ללא תקלות וללא בעיות. התקנת המערכת כוללת אחריות מלאה על ההתקנה ועל המוצר, וצוות הטכנאים שלנו פרוס בכל רחבי הארץ למתן שירות תיקונים במידת הצורך.

 

 

 

 

התקן שבת למקרר
האינטרקציה עם הציבור הרחב נוצרה בעשר השנים האחרונות, בעקבות אחד ממוצריה פורץ הדרך: “התקן שבת לדורות“.
“התקן שבת לדורות” פותח בשיתוף פעולה עם רבני הציבור החרדי בישראל ורובם ככולם של יבואני המקררים בארץ
הנותן פתרון אוטומטי מהודר לשימוש בשבת כולל ניתוק חיישני הטמפרטורה במקרר וניהול אוטונומי של הקירור בשבת
ללא השפעת המשתמש וזאת לכל הדעות המחמירות ביותר בציבור.

המוצרים שלנו המיועדים לציבור הכללי:

התקן שבת לדורות המיועד למקררים ולמקפיאים מעל ל-2500 דגמים של מאות מותגים ויצרים שונים.

שעון שבת אוטומטי הכולל לוח שבתות וחגי ישראל לחמישים שנה , מתוכנת לכל אזור בעולם לחישוב זריחה ושקיעה , יכול למתג ולהפעיל אינספור מערכות באופן אוטומטי , כיבוי או הדלקה , ונשלט באמצעות מחשב מרוחק או על ידי כל סוג טלפון סלולרי גם הפשוטים ביותר ללא אפליקציה.